• ساعت : ۹:۲۵:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ 
فرماندار شهرستان رودسر و بخشدار چابكسر از ایستگاه تحقیقاتی تاسماهیان گیلان بازدید كردند

روز یک شنبه مورخ 11 آذر ماه 1397، آقای دکتر وارسته فرماندار شهرستان رودسر به همراه آقای مهندس مباشر امینی بخشدار چابکسر و همراهان در ایستگاه تحقیقات تاسماهیان گیلان حضور پیدا کرده  و ازامکانات، زیرساختها و فعالیتهای پژوهشی ایستگاه بازدید نمودند. در این دیدارکه با همراهی ریاست و کارکنان ایستگاه انجام گرفت ، فرماندار رودسر و هیأت همراه، در جریان  موضوعاتی در خصوص مشخصات فنی تولیدی و نیز اهداف کمی و کیفی پروژه های ایستگاه و همچنین برنامه های پیش رو، قرار گرفتند و از بخش های مختلف ایستگاه بازدید کردند.

شایان ذکر است ، ایستگاه تحقیقاتی تاس ماهیان گیلان واقع در بخش چابکسر(شهرستان رودسر) از سال 1382 با هدف ایجاد سایت آموزشی، پایلوت ترویجی و تحقیقات پرورش ماهی خاویاری (با حمایت مالی بانک جهانی) و همچنین به منظور اجرای پروژه های تحقیقاتی بیوتکنیک پرورش گوشتی و مولدسازی تا استحصال خاویار ،توسعه همکاری با سازمانهای بین المللی و انجام پروژه های مشترک و نیزتوسعه اکوتوریسم، آغاز به کار نموده است. ایستگاه تحقیقاتی چابکسر به عنوان تنها ایستگاه وابسته به موسسه تحقیقات بین المللی تاس ماهیان دریای خزر می باشد

 در این بازدید برخی از مشکلات و تنگناهایی که با کمک فرمانداری شهرستان رودسر قابل حل بود، مطرح شد و  دستور مساعدت لازم جهت حل آنها از فرماندار محترم ، اخذ گردید.

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0