• ساعت : ۱۰:۵۵:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
سخنرانی با عنوان "تالار ترویج" در مؤسسه تحقیقات بین المللی تاس ماهیان دریای خزر برگزار شد

صبح روز سه شنبه پانزدهم آبان ماه 1397 ، سخنرانی با عنوان "تالار ترویج" توسط آقای دکتر ایوب یوسفی جوردهی عضو هیأت علمی و مدیر بخش فیزیولوژی و بیوشیمی مؤسسه تحقیقات بین المللی تاس ماهیان دریای خزر،  با حضور جمعی از  کارشناسان و محققین در سالن کنفرانس مؤسسه ارائه شد.

در این سخنرانی روند تهیه و  بارگذاری انواع یافته ­های تحقیقاتی در تالار ترویج (نمایه شده در سایت اینترنتی سازمان تات و مؤسسه تاس ماهیان) از قبیل دستورالعمل­های ترویجی، پوسترها، کتابچه­ های ترویجی، برنامه های کاربردی (نرم افزار کامپیوتری)، کلیپ­ های آموزشی و ... در زمینه علوم مرتبط با ماهیان خاویاری ارائه گردید و به سئوالات و ابهامات حاضرین در جلسه پاسخ داده شد.

همچنین مقرر گردید محققین و اعضای هیأت علمی دستاوردهای خود را طی یک هفته تحویل نماینده امور ترویج مؤسسه نمایند تا پس از داوری در کمیته انتشارات ، در سایت تالار ترویج بارگذاری گردد. با ایجاد این امکان مجازی برای ترویج نتایج یافته های پژوهشی مؤسسه به مخاطبان محترم بخش های خصوصی و دولتی، انتظار می رود با مشارکت فعال مجریان پروژه های تحقیقاتی، بارگذاری یافته ­های تحقیقاتی مؤسسه تاس ماهیان در تالار ترویج به میزان قابل توجهی افزایش یافته و دستاوردهای مؤسسه با سهولت بیشتری در اختیار علاقه مندان و متقاضیان  محترم قرار گیرد.

روابط عمومی موسسه تحقیقات بین المللی تاسماهیان دریای خزر

امتیاز :  ۱/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0