شنبه, 3 مهر 1400

مؤسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور- انستیتو تحقیقات بین المللی ماهیان خاویاری

  • ساعت : ۱۲:۲۱:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ 
در سومین جلسه کمیته فرهنگی
سرپرست انستیتو نسبت به بكارگیری سیره و روش شهیدان رجایی و باهنر توسط كاركنان، بعنوان الگوی دولتمردان مردمی، مومن و انقلابی تاكید كردند

به گزارش روابط عمومی انستیتو تحقیقات بین المللی ماهیان خاویاری سومین جلسه شورای فرهنگی روز شنبه  ششم شهریور 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن کنفرانس برگزار شد. ابتدای جلسه آقای دکترشناور ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم و گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان رجایی و باهنر، روز کارمند را به کارمندان زحمتکش و همچنین انتخاب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد با حداکثر آرا (253 رای) بعنوان وزیر جهاد کشاورزی به جامعه کارکنان و بهره برداران جهاد کشاورزی و همکاران انستیتو تبریک گفتند. ایشان در خصوص انتخاب کارمند نمونه افزودند: از نظر بنده همه ی همکاران که این روزها حتی در شرایط سخت کرونایی صادقانه تلاش می کنند به نوعی نمونه اند. در ادامه آقای مهندس پیکران دبیر شورای فرهنگی انستیتو ضمن عرض تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، مواردی را در خصوص برگزاری نمازجماعت، آغاز هفته ی دفاع مقدس و برنامه های پیشنهادی و رهنمودهای سرپرست انستیتو به سمع و نظر اعضای حاضر در جلسه رساندند.

در ادامه هر یک از اعضای شورای فرهنگی مواردی را در خصوص موضات عنوان شده بیان کردند که از جمله مهمترین آنها برگزاری نماز جماعت، تقدیر از همکاران رزمنده در هفته ی دفاع مقدس، انتخاب مدیر و کارمند نمونه و .... بود و در نهایت بعد از بحث و تبادل نظر در خصوص موارد مطروحه تصمیات لازم اتخاذ گردید.

روابط عمومی و امور بین الملل انستیتو تحقیقات بین المللی ماهیان خاویاری

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها